| Product Name | 0.5g Fluoride Tooth Varnish |
|---|---|
| Material | 5% Sodium Fluoride |
| Curing Time | 10-15s |
| Taste | Sweet Flavor |
| Application | Prevention Of Tooth Decay,Repair Demineralization |
| Product Name | 10g Pediatric Fluoride Varnish |
|---|---|
| Fluorine Content | 5%Naf |
| Taste | Sweet Flavor |
| Curing Time | 10-15s |
| Application | Enamel Demineralization Repair In Children |
| Product Name | 10g Sodium Fluoride Varnish |
|---|---|
| Material | Resin |
| Curing Time | 10-15s |
| Taste | Melon Flavor |
| Number Of People Available | 60-150 |