| Product Name | 10g Pediatric Fluoride Varnish |
|---|---|
| Material | 5%NaF |
| Taste | Melon Flavor |
| Shelf Life | 3 Years |
| Application | Prevention Of Tooth Decay In Children |
| Product Name | Fluoride Varnish |
|---|---|
| Material | 5% Sodium Fluoride、Resin |
| Fluorine Content | 22600ppm |
| Shelf Life | 3 Years |
| Tasety | Melon |
| Product Name | Fluoride Varnish |
|---|---|
| Material | 5% Sodium Fluoride、Resin |
| Fluorine Content | 22600ppm |
| Shelf Life | 3 Years |
| Tasety | Melon |
| Product Name | Fluoride Varnish |
|---|---|
| Material | 5% Sodium Fluoride、Resin |
| Fluorine Content | 22600ppm |
| Shelf Life | 3 Years |
| Tasety | Melon |
| Product Name | 10g Dental Fluoride Varnish |
|---|---|
| Material | 5% Sodium Fluoride |
| Taste | Melon |
| Use Age | Over 3 Years Old |
| Curing Time | 10-15seconds |
| Product Name | 10g Fluoride Varnish |
|---|---|
| Material | 5%Sodium Fluoride,Other Ingredients |
| Taste | Sweet Flavor |
| Curing Time | 10-15s |
| Application | Alleviate Dentin Sensitivity And Caries Prevention |
| Product Name | Fluoride Varnish |
|---|---|
| Material | 5% Sodium Fluoride、Resin |
| Fluorine Content | 22600ppm |
| Shelf Life | 3 Years |
| Tasety | Melon |
| Product Name | Fluoride Varnish |
|---|---|
| Material | 5% Sodium Fluoride、Resin |
| Fluorine Content | 22600ppm |
| Shelf Life | 3 Years |
| Smell | Melon |
| Product Name | 10g Dental Fluoride Varnish |
|---|---|
| Material | Sodium Fluoride,Rosin |
| Net Content | 10g |
| Shelf Life | 3 Years |
| Application | Dental Caries Prevention |
| Product Name | 10g Dental Fluoride Varnish |
|---|---|
| Material | Sodium Fluoride,Resin |
| Fluorine Content | 22600ppm |
| Curing Time | 10-15s |
| Taste | Sweet Flavor |