| Product Name | 10g Teeth Varnish Protection |
|---|---|
| Usage Scenario | Office |
| Location Of Use | Teeth |
| Taste | Sweet Flavor |
| Shelf Life | 3 Years |
| Product Name | 0.5g Pediatric Fluoride Varnish |
|---|---|
| Material | 5% Sodium Fluoride,Natural Resin |
| Specification | 0.5g 10 Set |
| Taste | Sweet Flavor |
| Usage Scenario | Office |
| Product Name | Fluoride Varnish |
|---|---|
| Material | 5% Sodium Fluoride、Resin |
| Fluorine Content | 22600ppm |
| Shelf Life | 3 Years |
| Flavor | Melon |
| Product Name | Fluoride Varnish |
|---|---|
| Material | 5% Sodium Fluoride、Resin |
| Fluorine Content | 22600ppm |
| Shelf Life | 3 Years |
| Flavor | Melon |
| Product Name | Fluoride Varnish |
|---|---|
| Material | 5% Sodium Fluoride、Resin |
| Fluorine Content | 22600ppm |
| Shelf Life | 3 Years |
| Flavor | Melon |
| Product Name | Fluoride Varnish |
|---|---|
| Material | 5% Sodium Fluoride、Resin |
| Fluorine Content | 22600ppm |
| Shelf Life | 3 Years |
| Flavor | Melon |
| Product Name | Fluoride Varnish |
|---|---|
| Material | 5% Sodium Fluoride、Resin |
| Fluorine Content | 22600ppm |
| Shelf Life | 3 Years |
| Flavor | Melon |
| Product Name | 0.5g Fluoride Varnish For Children |
|---|---|
| Material | Natural Resin,5% Sodium Fluoride Varnish |
| Taste | Sweet Flavor |
| Certificate | CE/ISO |
| Age Of Use | Over 3 Years Old |
| Product Name | Fluoride Foam |
|---|---|
| Shelf Life | 3 Years |
| Tasety | Strawberry Flavor |
| Specifications | 150 Ml |
| Place | China |
| Product Name | Fluoride Foam |
|---|---|
| Shelf Life | 3 Years |
| Tasety | Strawberry Flavor |
| Specifications | 150 Ml |
| Place | China |