| Product Name | 10g Teeth Varnish Protection |
|---|---|
| Material | 5%NaF |
| Taste | Melon Flavor |
| Shelf Life | 3 Years |
| Usage Scenario | Office |
| Product Name | Fluoride Varnish |
|---|---|
| Material | 5% Sodium Fluoride、Resin |
| Fluorine Content | 22600ppm |
| Shelf Life | 3 Years |
| Tasety | Melon |
| Product Name | 10g Fluoride Varnish For Adults |
|---|---|
| Material | 5%NaF |
| Curing Time | 10-15s |
| Taste | Sweet Flavor |
| Application | Prevention Of Tooth Decay |
| Product Name | 10g Pediatric Fluoride Varnish |
|---|---|
| Fluorine Content | 22600ppm |
| Taste | Sweet Flavor |
| Curing Time | 10-15s |
| Application | Prevention Of Early Caries In Children |
| Product Name | 10g I-ReHealth Fluoride Varnish |
|---|---|
| Material | 5% Sodium Fluoride、Resin |
| Taste | Sweet Flavor |
| Fluorine Content | 22600ppm |
| Age Of Use | Over 3 Years Old |
| Product Name | 0.5g Dental Fluoride Varnish |
|---|---|
| Material | 5% Sodium Fluoride |
| Taste | Melon |
| Shelf Life | 3 Years |
| Curing Time | 10-15seconds |
| Product Name | 10g Sodium Fluoride Varnish |
|---|---|
| Material | 5%NaF,Natural Resin |
| Curing Time | 10-15s |
| Taste | Sweet Flavor |
| Application | Prevention Of Dental Caries、Treat Dental Allergy |
| Product Name | Fluoride Varnish |
|---|---|
| Material | 5% Sodium Fluoride、Resin |
| Fluorine Content | 22600ppm |
| Shelf Life | 3 Years |
| Flavor | Melon |
| Product Name | 10g Fluoride Varnish For Adults |
|---|---|
| Material | 5% Naf,Natural Resin |
| Net Content | 10g/piece |
| Taste | Sweet Flavor |
| Application | Prevention Of Chalk Spots On Adult's Teeth |
| Product Name | 10g Fluoride Varnish For Children |
|---|---|
| Material | 5% Naf,Natural Resin |
| Net Content | 10g/piece |
| Taste | Sweet Flavor |
| Application | Prevention Of Chalk Spots On Children's Teeth |